Türkçe | English | العربية
+90

» Online Rezervasyon

Eşsiz bir tatil için hemen rezervasyon yapın. Rezervasyon Yap

Suitler

Mavi Haliç Apartments A, B, C, D binaları olmak üzere 4  binadan oluşmaktadır. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz süitler bir oda-bir salonlu,  bir odalı ve teraslı çatı katı süitleri şeklindedir. 26-52 m² arası değişen büyüklüklerde süitlerde konaklayacak kişi sayısı 2, 3, 4 şeklinde çeşitlenmektedir.

Bütün süitlerde; mikrodalga fırın ve buzdolabı bulunan mini mutfak, banyo, yemek masası, kablo tv, klima, ütü ve masası bulunmaktadır. Mini mutfak setinde size gerekli mutfak eşyalarının tamamı vardır. Çayınızı ve kahvenizi süitinizde kendiniz yapabilir, dışarıdan getirdiğiniz veya süitinize sipariş verdiğiniz hazır yiyecekleri ısıtabilirsiniz.

Çift kişilik yataklar gerektiğinde ayrılarak iki ayrı yatak olabilmekte, oda içerisine bir bebek karyolası ve bir yer yatağı  eklenebilmektedir. Aile fertleriniz süitte mevcut yatak sayısından fazla ise üst üste iki süiti kiralayabilirsiniz.  Süit temizliği  hergün bir kez yapılmaktadır.

Odalarda yerler ahşap, ıslak zemin ise seramikle döşenmiştir, kış döneminde ısıtma kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.